Gdzie mogę kupić ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

Tu piszemy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:02

Gdzie mogę kupić ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam wszystkich na forum. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą budowę domu. Chodzi mi o balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ludzi, którzy wykonują ciekawe realizacje za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby zaprojektowali coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie idealnie by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę zobowiązany za kontakty do fachowców.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zamówić ozdobne balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Witaj. Ja u siebie zamontowałem podobne balustrady wykonane ze stali, o których mówisz. Robiła mi je ta ekipa: link do oferty , która pracuje na obszarze województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do stolicy. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich nic złego. Przykład ich pracy masz tu: Obrazek - jeśli chcesz zobaczyć więcej to po prostu odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mam pojęcia tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Wiele ornamentów może uniemożliwić lub znacznie ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości