Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Tu piszemy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy masaż relaksacyjny jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Witam wszystkich na tym forum. Ostatnio odczuwam problemy z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w znalezieniu przyczyn tego rodzaju problemu. Na forach znalazłem dużo wypowiedzi osób z zbliżonym bólem pleców. Wiele osób zaleca masaż leczniczy , który wg nich bardzo koi ból pleców. Zastanawiam się czy nie wybrać też masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Jestem ciekaw czy tego typu zestaw masaży będzie skuteczny? Czytałem także, że tego rodzaju bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy jest to prawdą?. Faktem jest, że dużo pracuję siedząc przy komputerze od lat. Lecz czy tego typu bóle nie powinny ujawnić się od samego początku? Oraz najważniejsze pytanie o lokalizację dobrego gabinetu masażu w Warszawie , który wykonuje masaż leczniczy w dobrej cenie.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż relaksacyjny daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:07

Witaj. Znam twój kłopot i będę starał ci powiedzieć jak najwięcej na ten temat. Po pierwsze tego rodzaju dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które dobrym lekarstwem jest masaż leczniczy - daję głowę że jest skuteczny. Trzeba połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Nieźle wpływa na kręgosłup chodzenie na siłownię. Poprzez to nie obciążamy tak naszych kręgów. Dobrych gabinetów masażu w Warszawie jest sporo. Polecam wybrać ten, który znajduje się w pobliżu twojej pracy lub domu. Masaż relaksacyjny wykonuje regularnie i powiem szczerze, że ból kręgosłupa minął. Natomiast warto aby zobaczył to jeszcze jakiś lekarz. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć albo tylko ukrywać objawy jakieś poważniejszej choroby.

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość