Responsywne strony internetowe przeglad

Tu piszemy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:02

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy roboty wyszukiwarek lepiej oceniają takiego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit firm, które parają się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Najprościej mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, właściwie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio skalowane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na tablecie. Zazwyczaj na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe wyświetlane mniej elementów graficznych. Kolejnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej użytkowników ogląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje również aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Inny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez funkcje wyszukiwarek. Szczególnie dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tego typu funkcji. Należy wyszukać strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe górują w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu słowa kluczowe tanie strony internetowe pokazują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za niewystarczający argument. Lecz w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości poważnym problemem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie rozbudowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. A możliwe zyski już tak.

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość