Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło windy towarowe

Tu piszemy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od pewnego czasu zgłębiam wypowiedzi na forach związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej interesującą formą reklamy jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem na ten temat wiele poradników, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Dlatego mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: platformy towarowe i tu chciałbym zadać 2 pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla tego typu haseł jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość budowanych linków ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zbuduje dzisiaj 50 odnośników a nazajutrz 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na frazę platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Witam kolegę. Jak mniemam, że odrobinę liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i niedoświadczonemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna linki, które powinieneś pozyskać oraz ich ilość. Obecnie bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz budować ręcznie, lecz musisz je indeksować. W tym miejscu są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość budowanych linków nie powinna być za duża. Trzeba je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 15 linków, nazajutrz 25 odnośników, pojutrze 15 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości