Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Tu piszemy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:02

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla firmy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Cześć, posiadam niedużą firmę dekarską. Od pewnego czasu w kraju występuje kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest o wiele mniej zleceń dla takich brygad jak moja. Ludzie coraz mniej budują domów. Jak już ktoś dzwoni to przeważnie poszukuje najtańszej ekipy dekarskiej w mieście. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Obecnie praca jest na granicy opłacalności. Tak, więc zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją mojej firmy, lecz nie wiem jaki rodzaj reklamy będzie najlepsza? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie broszur mija się z celem. Zostaje ci internet: pozycjonowanie witryny a, także reklama na tego typu portalach www: https://biozamrazarki.pl/?p=275 . Inne rodzaje reklamy okażą się mało skuteczne. Dobrym sposobem jest wykonanie bilbordu reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze kogoś możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Witaj. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i reklamie AdWords. Te dwie metody promocji dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:

Wróć do „Ring wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości